flag
اخبار

نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی : ارائه خدمات مطلوب مخابراتی و ارتباطی نقش بسزایی در توسعه دانش و سطح آگاهی مردم استان دارد

علی محمد مرادی در دیدار با مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه ارائه خدمات مطلوب مخابراتی و ارتباطی نقش بسزایی در ارتقای سطح فرهنگ و آگاهی مردم استان دارد افزود: خوشبختانه مخابرات منطقه کردستان با ارائه به موقع آخرین تکنولوژی های ارتباطی و مخابراتی دنیا به مشتریان، گام های موثری برداشته است.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، در این دیدار که در دفتر مدیر مخابرات منطقه کردستان انجام شد، نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از تلاش و دلسوزی های مدیر و همکاران مخابرات منطقه در راستای ارائه به موقع سرویس ها و نسل های جدید مخابراتی، عملکرد مخابرات را در منطقه به خصوص در حوزه انتخابیه خود مطلوب برشمرد.   
علی محمد مرادی خاطر نشان ساخت: اقدامات و فعالیت های با کیفیت مخابرات منطقه در دورافتاده ترین نقاط استان مشهود است که امیدوارم این مجموعه با مدیریت با کفایت دکتر حکمت بیش از پیش برای توسعه زیر ساخت ها و ارائه خدمات درخور مشتریان به تلاش خود ادامه دهند.
رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت:نصب و راه اندازی تکنولوژی های نوین ارتباطی و مخابراتی در استان می تواند شرایطِ توسعه و پیشرفت استان را در بخش های مختلف از جمله اقتصادی، ارتقا سطح آگاهی، دانش و فرهنگ فراهم سازد.
مرادی تصریح کرد: ارائه خدمات بروز و مطلوب مخابراتی و فراهم کردن شرایط برای  بهره مندی و استفاده­ی آسان و راحت مشتریان ازتکنولوژی های نوین، نشان دهنده توجه این مجموعه به مشتری مداری در سطح استان است که این مهم موفقیت های بسیاری در حوزه ارتباطی و مخابراتی را به دنبال دارد.
وی در پایان از عملکرد ، زحمات و تلاش مدیر و مجموعه مخابرات منطقه کردستان قدردانی کرد و افزود: امید است به یاری خدا ، همراهی و همکاری شایان توجه این مجموعه در حوزه های تخصصیِ مخابراتی و ارتباطی بیش از پیش موفق و سربلند باشید.
در ابتدای این دیدار مدیر مخابرات منطقه کردستان ، ضمن تشکر از حسن نیت و توجه نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی به مخابرات منطقه ، گزارشی از وضعیت ارتباطی و مخابراتی استان ارائه نمود.
دکتر آزاد حکمت افزود: به لطف خدا ، پشتیبانی و دلگرمی مسولین ارشد مخابرات ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ،مسولین ارشد در سطح استان و همراهی کارکنان ،توانسته ایم گام های موثری را در راستای پیشبرد اهداف و برنامه ها ، فعالیت ها،توسعه زیرساخت هاو سخت افزارهای مخابراتی برداریم که این امر موجب شده است خدمات مطلوب و با کیفیت مخابراتی را به مشتریان ارائه دهیم.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات با کیفیت مخابراتی به مشتریان یکی از برنامه های دارای اولویت مخابرات منطقه است افزود : در چهار سال اخیر با صرف اعتباری بالغ بر20 میلیارد و 676 میلیون و 267 هزار تومان زیر ساخت های مخابراتی شهرستان قروه را در حوزه های سیستمهای مخابراتی،شبکه و کابل، سیستمهای انتقال، دیتا و اطلاعات ، ارتباطات سیار و توسعه و بهینه سازی نیرو ارتقا و توسعه داده ایم که این مهم در ارائه محصولات مخابراتی و ارتباطی نقش تعیین کننده ای داشته است.
دکترحکمت همچنین اظهار داشت : به منظور توسعه و ارتقاء سیستمهای مخابراتی ، شبکه و کابل، سیستمهای انتقال ،دیتا و فناوری اطلاعات، ارتباطات سیار و توسعه و بهینه سازی نیرو در شهرستان دهگلان ،از سال 92 تا کنون، 9 میلیارد و 530 میلیون و 100 هزار تومان سرمایه گذاری شده است که رضایت مشتریان از نحوه ارائه خدمات و محصولات مخابراتی بیانگر روند رو به رشد کیفیت و کمیت فعالیت های مخابرات در منطقه است.
وی اظهار داشت : مخابرات منطقه باسرمایه گذاری قابل توجهی در دو شهرستان قروه و دهگلان توانسته است آخرین خدمات تلفن همراه (4G)و خدمات مخابراتی را به مشتریان این دو شهرستان ارائه دهد .

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.