flag
اخبار

آیین تودیع و معارفه سه انتصاب جدید، امروز در جلسه شورای معاونان صورت گرفت

مراسم تقدیر و تشکر و همچنین معارفه سه انتصاب جدید شرکت مخابرات ایران، امروز دوشنبه، 20/1/97 در جلسه شورای معاونین انجام، از مدیران قبلی تقدیر و مدیران جدید توسط مهندس سیدمجید صدری معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در جلسه شورای معاونین امروز، مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت از آقایان: صادقی آرانی، عرب هاشمی به خاطر عملکردشان در سمت های قبلی تشکر و قدردانی و خانم طاهره مهدیه نجف آبادی، به عنوان معاون تجاری مدیرعامل، آقای ساسان کمیلی زاده به عنوان سرپرست امور فناوری اطلاعات و آقای سیدعلی ملک جعفریان به عنوان سرپرست مخابرات منطقه تهران معرفی شدند.

 مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در این مراسم، تغییر و تحول را جزیی از فرآیند سازمانی شرکت ها دانست و گفت: با تغییر و تحولاتی که در سازمان شکل می گیرد، فکرها و ایده های جدید و نو در امور جاری می شود.

 مهندس سیدمجید صدری ضمن تشریح سیاست ها و برنامه های شرکت در مدیریت جدید، از خدمات و عملکرد مدیران قبلی تقدیر و برای مدیران جدید آروزی موفقیت کرد.

 در ادامه مراسم نیز آقای صادقی آرانی، آقای عرب هاشمی و آقای ملک جعفریان به ارایه گزارشی از عملکرد و اقداماتشان در حوزه مدیریت خود پرداختند.

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نگردیده است.